Skaitomiausi straipsniai

Naujos kartos drėkinimo įrenginys – PICHLER LBE. Optimaliai drėgmei visuose namuose

oro-drėkintuvas-pichler-kanalinis

Naujos kartos drėkinimo įrenginys – PICHLER LBE. Optimaliai drėgmei visuose namuose

Jei susiduriate su per sausu namų oru, turbūt jau ne kartą svarstėte įsigyti oro drėkintuvą. Dažniausiai esame pratę matyti pastatomus oro drėkintuvus, kurie lokaliai vėdina kambario orą. Pristatome kitokį, pranašesnį oro drėkinimo sprendimą – PICHLER LBE oro drėkintuvą, montuojamą tiesiai į vėdinimo sistemą. Šis įrenginys garantuos, kad visuose namuose oras bus tolygiai ir maloniai drėgnas.

 

Kuo ypatingas PICHLER LBE?

Sukurtas pagerinti patalpų orą

PICHLER LBE yra kompaktiškas į vėdinimo sistemą montuojamas oro drėkintuvas, kuris automatiškai drėkina į patalpas tiekiamą orą. Naudojant PICHLER LBE, jūsų patalpose bus garantuota tolygi, pastovi 40-60% drėgmė. Su į patalpas tiekiamo ortakio anga sujungtas įrenginys dezinfekuoja bei garina rezervuare esantį vandenį ir orą prisotina reikalingu kiekiu drėgmės. PICHLER LBE yra energetiškai efektyvus – iš rekuperatoriaus grįžtantis šiltas oras šildo vandenį, todėl reikia tik minimalaus mechaninio pašildymo.

 

 

 

Garantuota higiena

Kad būtų užtikrinta, jog su drėgme į patalpą nepatenka bakterijos, prietaise yra sumontuota UVC (kvarco) lempa. Taip pat, prietaise automatiškai ir reguliariai keičiamas rezervuare esantis vanduo – vandeniui neužsistovint jame nesiveisia mikroorganizmai. Kad įrenginys neužkalkėtų, jame įdiegta atvirkštinio osmoso membrana.

pichler oro drekintuvas is vidaus

 

Įrenginys sertifikuotas Hygiene-Institus des Ruhrgebiets ir Passive house komponentas.

Suprojektuotas ir pagamintas Austrijoje.

oro drekintuvas sertifikatas passive house

 

Lengvai pritaikomas

Šis PICHLER LBE drėkintuvas gali būti montuojamas tiek į naują vėdinimo sistemą, tiek įdiegiamas į jau įrengtą. Nedidelis įrenginys yra tvirtinamas prie sienos. Prietaisą sudaro pagrindiniai elementai: vandens talpykla, variklis, dezinfekcinė lempa, vidinis ir išorinis temperatūros sensorius, drėgmės jutiklis. Įrenginį nesunku prižiūrėti, o jo veikimas naudoja nedaug elektros energijos ir nereikalauja papildomų investicijų.

 

 

Nuo šiol PICHLER LBE galite įsigyti AIRY LT. Jei turite klausimų dėl šio įrenginio, užpildykite žemiau esančią formą ir mūsų konsultantai susisieks su Jumis!