Skaitomiausi straipsniai

Apie mus

Airy – patikimos, efektyvios ir inovatyvios mikroklimato sistemos

Mūsų ekspertai jau daugiau nei 15 metų dirba vėdinimo, vėsinimo ir šildymo sistemų įrengimo srityje.

Per tą laiką įgyvendinome daugiau nei 2.000 įvairaus masto projektų, savo klientams suprojektavome sudėtingas vėdinimo sistemas, sumontavome tūkstančius rekuperatorių ir oro kondicionierių.  Esame atsidavę savo darbui, o mus motyvuoja geri klientų atsiliepimai, todėl nuolat tobuliname žinias ir atnaujiname komandos kvalifikaciją. Airy komandoje dirba ŠVOK srityje aukštąjį išsilavinimą turintys specialistai.

 

Airy filosofija
Kasdienę Airy veiklą lydi įsipareigojimas dirbti efektyviai, pateikti optimalius ir išteklius taupančius sprendimus, kurie pasižymi puikiu dizainu ir patogiu valdymu. Su Airy prekės ženklu norime ištransliuoti žinutę, kad šiuolaikinės inovatyvios inžinerinės sistemos dabar gali būti prieinamos kiekvienam. Mūsų sprendimai – investicija, kuri atsipirks greičiau nei tikėjotės.

 

Platus paslaugų ir produktų spektras
Dirbame siauroje vėdinimo, kondicionavimo ir šildymo srityje, tačiau siūlome daugybę skirtingų sprendimų privatiems būstams ir komercinėms įstaigoms. Esame įsitikinę, kad geriausių rezultatų galime pasiekti tik kurdami individualius sprendimus, kurie atitiks esamus ir būsimus sistemos savininko poreikius. Bendradarbiaujame su žinomais Europos gamintojais, todėl stengiamės būti pirmieji, atvežantys į Lietuvą naujausius sprendimus, atitinkančius ateities direktyvas.

Esame VALLOX rekuperatorių montuotojas.

Skambinkite dabar +370 698 31 766, arba užpildykite užklausos formą