Susisiekite su mumis: +370 698 31 766  Siųsti užklausą

Blog

Home»Vėdinimas»Systemair SAVE serijos rekuperatoriai – aukšta klasė už prieinamą kainą

Systemair SAVE serijos rekuperatoriai – aukšta klasė už prieinamą kainą

Gaivus ir švarus oras kokybiškam gyvenimui

Kvėpuojame, kad gyventume. Tai yra gyvenimo tiesa. O kadangi 90 procentų laiko praleidžiame patalpose, 90 procentų oro kuriuo kvepuojame yra patalpų oras.

Kad oras ir patalpų mikroklimatas būtų kuo geresnis, būtinas optimalus vėdinimas. Būtent tai siūlo Systemair “SAVE” įrenginiai.

SAVE – tai serija efektyvių vėdinimo įrenginių su šilumo atgavimu, pritaikytų individualiems namams, biurams ir nedidelėms patalpoms.

Visi SAVE įrenginiai atitinka aukštus rinkos reikalavimus dėl mažų energijos sąnaudų ir žemo triukšmo lygio. O šiuolaikinė energijos taupymo technologija užtikrina, kad ventiliatoriai būtų taupūs ir jų savitosios ventilaiatoriaus galios (SFP) vertės – žemos.

Pasikliaukite Systemair įranga.

 

Kodėl turėtumėte rinktis SAVE?

SAVE seriją sudaro platus gyvenamųjų patalpų vėdinimo įrenginių asortimentas, tinkančių konkretiems poreikiams.

Didelis efektyvumas, mažos energijos sąnaudos

SAVE užtikrina didelį efektyvumą ir mažas energijos sąnaudas. SAVE įrenginių varikliuose pritaikyta šiuolaikinė EC technologija ir jie yra taupūs energetiniu požiūriu. Vėdinimo orui tiekti EC varikliai suvartoja 50% mažiau energijos nei įprasti AC varikliai.

Statybai ir remontui

Visi įrenginiai puikiai suprojektuoti tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams.

Šiuolaikinis dizainas

SAVE serijos įrenginiai yra šiuolaikinio dizaino, patrauklios išvaizdos, lengvai integruojami į įvaraus interjero patalpas.

Lengvas valdymas

SAVE įrenginių vėdinimo intensyvumas gali būti valdomas pagal poreikį. CD valdymo pultelis turi labai daug valdymo galimybių bei nustatymo parametrų.

Plug&Play

Visi įrenginiai testuojami gamykloje, yra išbandyti ir parengti montuoti, todėl puikus patalpų mikroklimatas ir šviežias patalpų oras gali būti užtirintas vos sumontavus ir įjungus įrenginį. SAVE įrenginių priežiūra ir techninis aptarnavimas paprasti, keičiamus komponentus lengva paprasta įsigyti, o įranga veikia patikimai.


“Systemair” suvokia savo atsakomybę tausoti aplinką. Pagrindinis mūsų indėlis šiuolaikinei aplinkos apsaugai – taupus energijos vartojimas. Žaliojo vėdinimo simbolis žymi išmaniąją technologiją, darnią aplinkai. Ženklas rodo, kad įrenginiai orientuoti į ateitį. Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti savo klientams galimybę pasinaudoti visais paprastos, gerai suprojektuotos, ekologiškai ir ekonomiškai darnios įrangos privalumais.

 

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet